Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
327 PLN
Rozpocznij kurs
Konrad Wskazuje Palcem

PIERWSZE WRAŻENIE
21-DNIOWY PLAN - MAPA TWOJEGO SUKCESU W RELACJACH

Rusza kurs z umiejętności miękkich! Zajmij miejsce i zacznij robić odpowiednie pierwsze wrażenie już w 21 dni!

Muszę Ci to powiedzieć…
Przebywanie w strefie komfortu nie rozwija, natomiast jej opuszczenie sprawia, że przełamujesz swoje bariery, stajesz się bardziej śmiały, poprawiasz relacje z ludźmi i co najważniejsze, nie stoisz w miejscu!

Jeśli jeszcze Cię nie przekonałem, oznaczać to może dwie rzeczy: albo nie jesteś gotowy na podjęcie próby, albo nie chcesz spróbować.
A gdybym Cię zapytał, dlaczego jeszcze nie osiągnąłeś swoich marzeń? Co Cię powstrzymuje? Jeśli to brak pewności siebie lub nieumiejętność robienia dobrego wrażenia, nie zwlekaj dłużej! Wystarczą tylko 3 tygodnie, abyś opuścił skutecznie strefę komfortu. Ta decyzja może wpłynąć na lepsze samopoczucie i wyższe poczucie własnej wartości. Czy masz odwagę spróbować?

PONAD 300 UCZESTNIKÓW KURSU! ŚREDNIA OCENA: 9/10

JAK WYGLĄDA KURS?

Ważną informacją jest to, że kurs jest w 100% online. Nie musisz przemieszczać się na lekcje, na drugi koniec miasta. Wszystko, czego potrzebujesz do jego przerobienia to komputer, dostęp do internetu i chęci.

Szkolenie podzielone jest na 21 dni, aby maksymalnie ułatwić Ci przyswojenie nowego materiału. Co więcej, nie leję wody. W kursie znajdziesz same konkrety!

Oprócz części teoretycznej są także do wykonania ćwiczenia. Takich wyzwań jest 40. Jeśli jesteś przerażony liczbą, to chcę Cię uspokoić, że zadania nie sprawią Ci kłopotu, ponieważ możesz je wykonać w sklepie, podróżując autobusem czy podczas spotkania ze znajomymi. Uważam, że najszybciej się nauczysz poprzez praktykę i w ten sposób stworzyłem swoje warsztaty.
Musisz również wiedzieć, że są tam materiały w postaci karty pracy. Nie mogę ich tak po prostu udostępnić, chronię ich zawartość i przekazuję, dopiero gdy ktoś zdecyduje się na kurs. Oznacza to, że będziesz mieć dostęp do arkusza, który powinien być uzupełniany (w formie elektronicznej lub papierowej). Wszelkie instrukcje znajdują się już w środku.

Lekcje są maksymalnie krótkie i treściwe. Nie lubię tracić czasu, ani swojego, ani Twojego!

I najważniejsze, Twoje zaangażowanie ma największy wpływ na to, ile z tego szkolenia wyciągniesz. Mogę Ci dać całą wiedzę, jaką posiadam, ale jeśli jej nie wdrożysz, nic z tego nie będzie…

Dlatego teraz oddaję w Twoje ręce ponad 4-godzinny kurs praktycznej wiedzy i zadań, w trakcie którego nabierzesz pewności siebie, staniesz się osobą łatwo nawiązującą kontakty. Dowiesz się, jak rozpocząć pierwszą rozmowę; w jaki sposób ją prowadzić oraz jak zachowywać się wśród innych ludzi.

Wykorzystaj tę wiedzę w drodze po upragnione życie!

DLACZEGO STWORZYŁEM TEN KURS?

Zapewne kiedyś doświadczyłeś momentu, gdy brak pewności siebie skutecznie zahamował Twoje działania i nie wiedziałeś, jak chociażby rozpocząć rozmowę z nowo poznaną osobą.
To jeszcze nic. Twoje relacje, wraz z zakończeniem pewnego etapu w życiu nagle się kończyły, a kiedy w nowym miejscu próowałeś kogoś poznać – popełniałeś gafę, która sprawiała, że wszyscy odwracali się od Ciebie. Cóż… Idealne, pierwsze wrażenie z pewnością to nie było.

Ba! Ja sam miałem takie momenty. Na imprezach szkolnych, raczej podpierałem ściany, niż błyszczałem na parkiecie. Nawiązywanie rozmowy z nieznajomymi sprawiało, że moje ręce drżały, a w gardle tworzyła się dziwna gula niemożliwa do przełknięcia.

Dzisiaj, spojrzawszy wstecz, doskonale wiem, jak sobie radzić w takich sytuacjach. Jednak wtedy oddałbym wszystko, aby ktoś mnie tego nauczył.

Przejdźmy do sedna sprawy – stworzyłem ten kurs z myślą o ułatwieniu Ci drogi do stania się bardziej śmiałą osobą. Może nie zostaniesz po pierwszej lekcji duszą towarzystwa, ale po 21 dniach systematycznej nauki, nie będziesz miał problemu w nawiązywaniu rozmów, wręcz stanie się to dla Ciebie naturalne. Po tym czasie będziesz umiał robić piorunujące pierwsze wrażenie na poznanych osobach i nauczysz się zdobywać natychmiastowo zaufanie wśród nowych znajomych. Co więcej, będziesz wiedział, jak budować trwałe relacje i odkryjesz w sobie tę legendarną charyzmę!

DLA KOGO JEST KURS?

 • Dla osób z niskim poczuciem wartości, które chcą wreszcie zyskać pewność siebie w kontaktach międzyludzkich,
 • Dla osób, które chcą zapanować nad stresem przed wystąpieniami publicznymi i chcą prezentować się bardzo dobrze,
 • Dla przedsiębiorców, którzy chcą oczarować charyzmą swoich partnerów biznesowych,
 • Dla osób prowadzących własne firmy, aby skuteczniej zyskiwali nowych klientów, dzięki wzbudzaniu natychmiastowo zaufania,
 • Dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym, które chcą poprawić umiejętności interpersonalne i budować lepsze relacje,
 • Dla osób poszukujących pracy lub w trakcie przebranżawiania, aby skuteczniej robić dobre wrażenie na przyszłych pracodawcach.
 • Dla osób, które nie mają zdiagnozowanych zaburzeń psychicznych. Jeśli masz poważne problemy z poczuciem własnej wartości albo stany depresyjno-lękowe, skontaktuj się ze mną przed zakupem.

A do tego wszystkiego…

Występując publicznie, zjada Cię trema, do tego stopnia, że oblewasz się potem, a podczas przemówienia zapominasz, co miałeś powiedzieć i zaczynasz improwizować. Masz wrażenie, że Twój język staje się drętwy, a Twoje zdania są nieskładne. Wreszcie zaczyna się jąkanie… i masz ochotę stamtąd uciec.

W kontaktach biznesowych brakuje Ci charyzmy. Dotąd myślałeś, że nie można się tego nauczyć. A co jeśli Ci powiem, że to kwestia treningu? Możesz stać się przyciągającym uwagę partnerem biznesowym, którego pomysłom nie oprą się kontrahenci, jeśli tylko zechcesz.

Prowadzisz własną firmę i o ile świetnie sobie radzisz z wyszukiwaniem nowości, obsługiwaniem social mediów i całą logistyką, to nie potrafisz sprzedawać swoich produktów, a każda wysłana oferta do potencjalnych klientów kończy się brakiem odpowiedzi. Zaczyna ogarniać Cię poczucie beznadziejności, a wiara w Twoją firmę spada gwałtownie.

Interesujesz się rozwojem osobistym, jesteś chłonny wiedzy w tym temacie, a mimo to masz ciągle poczucie, że wiesz za mało? Syndrom oszusta występuje często przy braku pewności siebie. Wiedziałeś o tym?

Chodzisz na dziesiątki rozmów o pracę i Twoje poczucie wartości spada. Z każdym kolejnym zaproszeniem jesteś coraz bardziej zestresowany, a przy kolejnej odmowie zastanawiasz się co zrobić, abyś na kolejnej rozmowie wypadł lepiej. Koło się zamyka…

Więc jeśli czujesz, że któryś z przykładów mówi o Tobie, to oznacza jedno. Będziesz zadowolony z kursu! Daj sobie możliwość zmiany. Pytanie tylko, czy jesteś na to gotowy?

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Wzięcie udziału w kursie “Pierwsze Wrażenie — Tylko Raz” to inwestycja w to, aby Twoje relacje z otoczeniem weszły na wyższy poziom. Dzięki 40 praktycznym wyzwaniom do wykonania w wolnym czasie wkomponujesz naukę w swoje codzienne czynności. Efekty zauważalne będą już po 3 tygodniach!
Nie ma znaczenia, czy jesteś studentem, pracownikiem czy przedsiębiorcą – szkolenie dostarczy uniwersalnych umiejętności komunikacyjnych. Odkryjesz, jak rozpoczynać rozmowy, jak je skutecznie kontrolować i jak czuć się pewnie wśród nowych osób.

Nauczysz się prawidłowo komunikować i zbudujesz wstępnie pewność siebie.
Zyskasz także umiejętność budowania relacji w różnych środowiskach, co otworzy przed Tobą drzwi do nowych możliwości, a może i nowej pracy! Wreszcie, po zakończeniu kursu, otrzymasz certyfikat, który potwierdzi Twoje zdobyte umiejętności i poświadczy Twoją determinację.
Dołącz do szkolenia “Pierwsze Wrażenie — Tylko Raz” i zainwestuj w swój rozwój już teraz!

14-DNIOWA GWARANCJA SATYSFAKCJI!
Kurs nie jest dla Ciebie? Zwrócę Ci 100% środków.

DARMOWA LEKCJA

Nie musisz od razu kupować. Możesz wcześniej spróbować i przekonać się czy kurs jest dla Ciebie.
Wpisz swoje dane kontaktowe i odbierz 3 darmowe lekcje.

PROGRAM KURSU

Kurs jest stworzony w taki sposób, abyś wyniósł z niego jak najwięcej,
w jak najkrótszym czasie dlatego nie pomijaj żadnej lekcji.

Dzień 0-7

Dzień 0 Poznajmy się
Dzień 1 Odpowiednie nastawienie
Dzień 2 Bądź wrażliwy na innych
Dzień 3 Emocje
Dzień 4 Świadomość wykonywanych gestów
Dzień 5 Jak rozmawiać
Dzień 6 Twój rozmówca
Dzień 7 Kontakt wzrokowy

Dzień 8-15

Dzień 8 Czego unikać podczas rozmowy
Dzień 9 Jak stać i siedzieć podczas rozmowy i w samotności
Dzień 10 Jak gestykulować i jak zaprezentować swoją osobę
Dzień 11 Powitanie!
Dzień 12 Kilka pomysłów
Dzień 13 Przedstawianie się
Dzień 14 Twój głos
Dzień 15 Pytania

Dzień 16-22

Dzień 16 Anegdoty
Dzień 17 Aktywne słuchanie
Dzień 18 Magiczne Słowa
Dzień 19 Odwzorowanie niewerbalne
Dzień 20 Niech inni podążają za Tobą
Dzień 21 Odwzorowanie werbalne i parajęzyk
Dzień 22 Zepnijmy wszystko w jedną całość
BONUS: Zakończenie

0
DNI KURSU
0
LEKCJE
0
GODZINY MATERIAŁU
0
WYZWAŃ
0
CERTYFIKAT

ZAMÓW KURS POJEDYNCZO

PIERWSZE WRAŻENIE - TYLKO RAZ

Kurs online z komunikacji międzyludzkiej.

 • Dostęp natychmiast po zakupie,
 • Możesz odtwarzać zarówno na komputerze jak i na telefonie,
 • 40 praktycznych ćwiczeń,
 • 21 dni krótkich, ale intensywnych lekcji.

Rób odpowiednie pierwsze wrażenie już za 3 tygodnie! Nie czekaj!

PORADNIK WYKRYWANIA KŁAMSTWA

Kurs online z wykrywania kłamstwa.

 • Dostęp natychmiast po zakupie,
 • Możesz odtwarzać zarówno na komputerze jak i na telefonie,
 • 2 godziny materiału!
 • Krótkie, uporządkowane i treściwe lekcje.

Poznaj mechanizmy kłamstw i rozszyfruj fałsz tych, którzy chcieli Cię oszukać!

ALBO ZAMÓW KURSY TANIEJ! NIŻSZA CENA + BONUSY

ZAMÓW PAKIET W LEPSZEJ CENIE !

KURS ONLINE
327 PLN
 • Kurs Pierwsze Wrażenie
 • 21-dniowy program
 • Ponad 70 lekcji i 22 moduły
 • Wiedza teoretyczna
 • Ponad 40 ćwiczeń
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zniżki po zakończeniu
 • Kurs dostępny natychmiast!
 • Dostęp do grupy kursantów
 • 14-dniowa gwarancja

PAKIET +
540 PLN
 • Kurs Pierwsze Wrażenie
 • Kurs Poradnik Wykrywania Kłamstwa
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zniżki po zakończeniu
 • Kursy dostępne natychmiast!
 • Dostęp do grupy kursantów
 • 14-dniowa gwarancja
 • Oszczędzasz: 66 PLN
Polecany

PAKIET MASTER
790 PLN
 • Kurs Pierwsze Wrażenie
 • Kurs Poradnik Wykrywania Kłamstwa
 • Kurs Obserwowanie Mowy Ciała
 • 50-minutowa sesja indywidualna
 • Dodatkowe materiały szkoleniowe
 • Certyfikat ukończenia kursu
 • Zniżki po zakończeniu
 • Kursy dostępne natychmiast!
 • Dostęp do grupy kursantów
 • 14-dniowa gwarancja na kursy
 • Oszczędzasz: 145 PLN

Albo

OPINIE KLIENTÓW

Pressenter
Pressenter
Turniej autoprezentacji
Read More
Konrad jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym mówcą! Współpracuje z nami w ramach turnieju wystąpień publicznych jako trener i ekspert, co docenia społeczność akademicka całej Polski! 🎙️🏆
Jonasz Osmenda
Jonasz Osmenda
Właściciel sklepu
Read More
Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy.
Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała.
Bartosz Graczyk
Bartosz Graczyk
Media Przyszłości
Read More
Współpraca z Panem Konradem Gładyszkiem to ogromną przyjemność.
Cieszymy się, że zgodził się wystąpić w roli prelegenta podczas Konferencji Media Przyszłości 2023.
Uczestnicy i Uczestniczki wydarzenia byli zachwyceni prelekcją. Jesteśmy wdzięczni, że mieli okazję poznać praktyczne wskazówki i wiedzę, którą wykorzystają w życiu zawodowym, stawiając pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Agnieszka M. Piecuch
Agnieszka M. Piecuch
Przewodnik po Szwajcarii
Read More
Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi.
Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych.
Uczy interpretacji zachowań, gestów oraz jak odczytywać emocje innych ludzi.
Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube. Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
Previous
Next

PRZYKŁADOWE 3 LEKCJE ZA DARMO!

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Przejdź do przykładowego dnia, w którym znajdują się 3 lekcje. Zauważ, że na początku masz teorię, później wprowadzenie do praktyki oraz zadanie.
PRZEKONAJ SIĘ

KTO JEST TWOIM TRENEREM?

Od ponad 7 lat prowadzę kanał na YouTube Między Słowami omawiając zachowania osób w mediach. Jestem autorem kursów online takich jak Pierwsze Wrażenie – Tylko Raz, Poradnik Wykrywania Kłamstwa czy Obserwowanie Mowy Ciała. Kursy trafiły już do ponad 1000 uczestników.

Prowadzę szkolenia dla klientów indywidualnych, firm jak i uczelni: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, ASBIRO czy Uniwersytet Gdański.

Z moich usług korzystały m.in. TVN, Smyk, NaTemat czy Polskie Radio Czwórka.

W przeszłości byłem zagubionym frustratem, z brakiem dystansu i poczucia własnej wartości.
Dziś: prowadzę najpopularniejszy polski kanał na temat mowy ciała, zachowania oraz pierwszego wrażenia – liczący ponad 190 tys. osób.

ZAMÓW I ZACZNIJ NAWIĄZYWAĆ RELACJE

FAQ

Oczywiście. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, która jest potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę wystarczy, że podasz numer NIP podczas zamówienia.

Wszystkie ceny zawierają podatek VAT 23% i są cenami BRUTTO.

Kurs, który widzisz jest online. Oznacza to, że otrzymujesz dostęp do limitowanych treści, które nie są dostępne dla każdego. Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast otrzymujesz dostęp do ścieżki kursu. Wystarczy, że po zamówieniu rozpoczniesz kurs. Jest on w formie filmów wideo, które oglądasz na monitorze, tablecie lub smartfonie. Poszczególne kursy mają zadania, testy lub ćwiczenia. Wszystko jest w opisie produktu.
Każdy kurs kończy się certyfikatem po zdanym teście (poza Darmowym Mini Kursem).

Nie ma najmniejszego problemu. Proces niczym nie różni się od zakupu z Polski.

98% kupujących korzysta z bramki płatności tPay lub Stripe – płatność kartą. Są to autoryzowane systemy, które przekazują od razu Twój przelew do mnie, dzięki czemu możesz cieszyć się kursem w ciągu kilku sekund od złożenia zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z tego sposobu, mogę podać Ci dane do przelewu bankowego (realizacja trwa trochę dłużej). Nie korzystam z bramki PayPal i nie będę.

Ze swojej strony gwarantuję pełny rok. 365 dni na to, żebyś ukończył kurs tyle razy ile jest Ci to potrzebne. Im prędzej, tym lepiej. Kuj żelazo – póki gorące. Wyjątkiem są kursy lub pakiety, w których jest zaznaczone, że dostęp jest dłuższy.

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami. Pod tym linkiem znajdziesz szczegóły na temat przeprowadzonych przeze mnie szkoleń, warsztatów oraz gdzie występuję w mediach.

Treść akordeonu

Testowałem rozmaite opcje. Niektóre kursy były w całości dostępne natychmiast, inne miały specjalne opóźnienie. Jednak część kursantów chciała mieć dostęp do całości – i taka decyzja zapadła. Wszystkie kursy na stronie są dostępne, kompletne natychmiast po zaksięgowaniu płatności (zwykle 1 minuta).

W każdym kursie jest informacja, do jakiej grupy jest adresowany. Nie mniej – na początku zwykle są podstawy, wiedza elementarna i ćwiczenia – aby odświeżyć lub poznać pojęcia i terminy, a im dalej w kurs, tym bardziej zaawansowany program.

Maile na skrzynce pojawiają się natychmiast. Staram się sprawdzać skrzynkę przynajmniej dwa razy dziennie. Dlatego jeśli masz problem z dostępem do kursu lub jego funkcjonowaniem – jestem od tego, żeby Ci pomóc. Najlepiej kieruj sprawę na biuro@gladyszek.pl, opisując w tytule zaistniały problem.

Dbając o zadowolenie oraz zaufanie klientów – prowadzę politykę 14-dniowej gwarancji satysfakcji. Oznacza to, że jeśli z jakichś powodów kurs nie przyniesie Ci odpowiednich rezultatów – zwrócę Ci 100% kwoty. Będę wdzięczny za informację – dlaczego kurs nie spełnił Twoich oczekiwań.

Rozumiem Twoje myślenie. Sam niejednokrotnie chcąc się czegoś nauczyć – próbuję wyszukać darmowych lekcji i wiedzy w sieci. Jednak często tutoriale są niepoukładane, pomijają wiele istotnych szczegółów i odbieram je często jako zajawkę do konkretów. 
Dodatkowo (w zależności od kursu) otrzymujesz odpowiednie zadania, ćwiczenia, interakcję z prowadzącym, dostęp do grupy, egzamin do kursu, certyfikat i pozostałe bonusy.

Chociaż możesz mieć poczucie, że cyfrowa treść jest nic nie warta, bo nie możesz jej fizycznie poczuć (wziąć w dłonie) – to pomyśl ile czasu zajęło przygotowanie odpowiednich materiałów, ich realizacja i stworzenie z tego gotowego kursu, który będzie prowadził kursanta za rękę od startu do mety.

Oczywiście. Przygotujemy dla niej odpowiedni voucher. Napisz na biuro@gladyszek.pl 

Staram się odpowiadać na pytania tego samego dnia roboczego, jednak czasami zajmuje to trochę dłużej. Najpoważniej traktuję kontakt mailowy biuro@gladyszek.pl. Kontakt przez media społecznościowe nie traktuję priorytetowo.

Masz pytanie?

BIURO@GLADYSZEK.PL

kurs : Lekcje

Rozwiń wszystko
Twój postęp:
0% Ukończone 0/1 kroków
1 of 2