Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
79
Rozpocznij kurs

Zapisując się na ten kurs, nauczysz się analizowania mowy ciała rozmówców. Będą poruszane tematy uścisków dłoni, rozpoznawanie stresu i wiele innych przydatnych technik. Pomówimy również o pierwszym wrażeniu. Jest to produkt zawierający zbiór informacji o tym, jak czytać innych ludzi. Jeśli nie wiesz m.in. jak wykrywać nieszczerość, rozpoznawać charaktery ludzi oraz jak być charyzmatycznym, to ten kurs na początek jest właśnie dla Ciebie.

Co dostaniesz w pakiecie MOWA CIAŁA ONLINE?

 • Nauczysz się obserwować osoby i będziesz wiedzieć jakie mają w sobie emocje.
 • Opanujesz techniki wykrywania kłamstwa, stresu oraz zainteresowania.
 • Będziesz trafnie analizować zachowania, przez co zauważysz, co chcą przed Tobą ukryć.
 • Dowiesz się co znaczą konkretne uściski dłoni i rodzaje uśmiechów.
 • Zdominujesz rozmówcę odpowiednim chwytem dłoni.
 • Poznasz 3 bardzo ważne techniki, którymi kierują się analitycy mowy ciała.
 • Otrzymasz skuteczne metody pozwalające Ci swobodnie rozmawiać ze znajomymi.

Na koniec szkolenia zostaniesz zaproszony/a do zaliczenia testu z opanowanego materiału. Ukończenie go z sukcesem pozwoli Ci otrzymać CERTYFIKAT świadczący o zakończeniu kursu z powodzeniem. Potraktuj go, jako dowód swoich wysokich ambicji, chęci osiągnięcia więcej niż inni. Spoglądaj na niego z satysfakcją.

Obserwowanie

Mowy Ciała - Kurs online
79 PLN
 • 57 minut szkolenia
 • 10 pytań w teście
 • Elektroniczny certyfikat
 • Gwarancja satysfakcji - 14 dni
Popularny

Zawartość kursu:

Film wideo z praktycznymi informacjami

Przygotowałem dla Ciebie wcześniej nagrany materiał wideo. Jest w nim skumulowana wiedza, którą zdobyłem na przestrzeni ostatnich lat. Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia z kursem online, to ten produkt jest idealnym początkiem. Jest w atrakcyjnej cenie, przez co możesz sobie pozwolić na rozpoczęcie przygody z podstawami analizowania innych, a jeśli Ci się spodoba i powiesz “to jest to” – będziesz inwestował w swój rozwój pozostałymi kursami i większymi projektami.

Test oraz elektroniczny certyfikat

Po zakończeniu kursu zostaniesz przekierowany do działu, w którym odpowiesz na pytania. Nie jest trudny, ale ma usystematyzować Twoją wiedzę zdobytą na naszym spotkaniu. Gdy osiągniesz wynik min. 80% – otrzymasz elektroniczny certyfikat, który będziesz mógł pobrać na komputer lub smartfon. Następnie możesz go wydrukować, dołączyć do CV lub po prostu zachować.

Czego się nauczysz

Podstawy obserwacji

3 złote zasady, którym kierują się osoby świadomie analizujące mowę ciała innych.

Pierwsze wrażenie

Dowiesz się kilku niezbędnych trików na temat dobrego pierwszego wrażenia. To ono odpowiada za to czy ktoś Cię polubi, czy nie.

Gesty świadczące o kłamstwie

Poruszę temat kłamstwa oraz tego na co warto zwrócić uwagę podczas weryfikacji prawdomówności.

Analizowanie gestów

Opowiem Ci o gestach świadczących o konkretnym stanie emocjonalnym rozmówcy.

Wrażliwość emocjonalna

Do tej pory rozmowy były prowadzone w sposób chaotyczny, a stan emocjonalny rozmówcy był pod znakiem zapytania. Od teraz Twoja wrażliwość na to co ktoś przeżywa będzie znacznie podwyższona.

Uściski dłoni

Uścisk uściskowi nierówny. Podczas spotkania wszystko dzieje się dynamicznie, jednak od teraz będziesz wiedzieć czy ktoś ma zamiar na Ciebie świadomie wpłynąć.

Rozwieję Twoją ostatnią wątpliwość. Masz 14 dni.

Zdecyduj się na kurs. Jeśli nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz 100% zwrotu na konto.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Oczywiście. Do każdego zamówienia wystawiamy fakturę, która jest potwierdzeniem zakupu. Jeśli potrzebujesz fakturę na firmę wystarczy, że podasz numer NIP podczas zamówienia.

Kurs, który widzisz jest online. Oznacza to, że otrzymujesz dostęp do limitowanych treści, które nie są dostępne dla każdego. Po zrealizowaniu zamówienia natychmiast otrzymujesz dostęp do ścieżki kursu. Wystarczy, że po zamówieniu rozpoczniesz kurs. Jest on w formie filmów wideo, które oglądasz na monitorze, tablecie lub smartfonie. Poszczególne kursy mają zadania, testy lub ćwiczenia. Wszystko jest w opisie produktu.
Każdy kurs kończy się certyfikatem po zdanym teście (poza Darmowym Mini Kursem).

Nie ma najmniejszego problemu. Proces niczym nie różni się od zakupu z Polski.

98% kupujących korzysta z bramki płatności tPay lub Stripe – płatność kartą. Są to autoryzowane systemy, które przekazują od razu Twój przelew do mnie, dzięki czemu możesz cieszyć się kursem w ciągu kilku sekund od złożenia zamówienia. Jeśli z jakichś powodów nie możesz korzystać z tego sposobu, mogę podać Ci dane do przelewu bankowego (realizacja trwa trochę dłużej). Nie korzystam z bramki PayPal i nie będę.

Ze swojej strony gwarantuję pełny rok. 365 dni na to, żebyś ukończył kurs tyle razy ile jest Ci to potrzebne. Im prędzej, tym lepiej. Kuj żelazo – póki gorące.

Ukończyłem Psychologię na kierunku Relacje międzyludzkie na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Kilka lat wcześniej zakończyłem szkolenia NLP Practitioner, Master NLP oraz Trening Trenerski NLP w Instytucie Neurolingwistyki w Warszawie.

Od 2012 r. zdobywam wiedzę z zakresu komunikacji międzyludzkiej z kursów, literatury oraz przede wszystkim z obserwacji.

Od 2019 r. prowadzę konsultacje oraz szkolenia otwarte z umiejętności interpersonalnych, dzięki czemu zdobywam nowe spostrzeżenia podczas pracy ze studentami. Pod tym linkiem znajdziesz szczegóły na temat przeprowadzonych przeze mnie szkoleń, warsztatów oraz gdzie występuję w mediach.

Staram się odpowiadać na pytania tego samego dnia roboczego, jednak czasami zajmuje to trochę dłużej. Najpoważniej traktuję kontakt mailowy biuro@gladyszek.pl. Kontakt przez media społecznościowe nie traktuję priorytetowo.

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Sprawdź, co mówią inni

Pressenter
Pressenter
Turniej autoprezentacji
Read More
Konrad jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym mówcą! Współpracuje z nami w ramach turnieju wystąpień publicznych jako trener i ekspert, co docenia społeczność akademicka całej Polski! 🎙️🏆
Jonasz Osmenda
Jonasz Osmenda
Właściciel sklepu
Read More
Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy.
Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała.
Bartosz Graczyk
Bartosz Graczyk
Media Przyszłości
Read More
Współpraca z Panem Konradem Gładyszkiem to ogromną przyjemność.
Cieszymy się, że zgodził się wystąpić w roli prelegenta podczas Konferencji Media Przyszłości 2023.
Uczestnicy i Uczestniczki wydarzenia byli zachwyceni prelekcją. Jesteśmy wdzięczni, że mieli okazję poznać praktyczne wskazówki i wiedzę, którą wykorzystają w życiu zawodowym, stawiając pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Agnieszka M. Piecuch
Agnieszka M. Piecuch
Przewodnik po Szwajcarii
Read More
Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi.
Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych.
Uczy interpretacji zachowań, gestów oraz jak odczytywać emocje innych ludzi.
Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube. Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
Previous
Next

Poniżej znajdują się wszystkie lekcje!