Aktualny status kursu
Nie rozpoczęty
Cena
Darmowy
Rozpocznij kurs

DARMOWY MINI KURS Z KOMUNIKACJI TO TWÓJ MOCNY START

Przygotowałem dla Ciebie intensywny mini kurs, który nie tylko dostarczy Ci praktycznej wiedzy z umiejętności interpersonalnych, ale także pomoże Ci lepiej zrozumieć świat komunikacji.

Dodatkowo nic nie tracisz, bo jest darmowy! Jeśli więc chciałbyś popracować nad tym, jak odbierają Cię inni przy pierwszym poznaniu lub rozpoznawać gesty świadczące o kłamstwie, to idealnie trafiłeś.

Ja już zacieram ręce na myśl o tym, ile możesz się nauczyć na moim bezpłatnym szkoleniu, a Ty?

0 PLN – kurs jest w całkowicie darmowy!

MOCNY START DO ZROZUMIENIA ZACHOWAŃ!

JAK WYGLĄDA KURS?

Jeśli już od dawna marzyłeś o tym, aby poprawić swoje umiejętności międzyludzkie, możesz to zacząć robić nawet zaraz bez wychodzenia z domu, w dodatku za darmo, dzięki temu szkoleniu! Darmowy Mini Kurs jest dostępny online, w formie wideo z przykładami z życia wziętymi.

W ciągu 3 dni poznasz 3 tematy, które okażą się przydatne w porozumiewaniu się z ludźmi.

Wybrałem zagadnienia, które są najbardziej pożądane w kontaktach interpersonalnych.

Mam nadzieję, że ten kurs Ci się spodoba i sprawi, że będziesz świadomie budował relacje poprzez skuteczną komunikację.

DLACZEGO STWORZYŁEM TEN KURS?

Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak umiejętności interpersonalne mogą zmienić Twoje życie? Ja tego doświadczyłem jeszcze na studiach, kiedy z nieśmiałego chłopaka przeobraziłem się w osobę pewną siebie i swoich umiejętności. To właśnie skłoniło mnie do stworzenia tego mini kursu.

Chciałbym Ci dać gotowe narzędzia, dzięki którym będziesz lepiej dostrzegał nieszczerych ludzi wokół siebie, a także nauczysz się świadomie komunikować i robić naprawdę dobre wrażenie na nowo poznanych osobach.

Po tym kursie i pierwszych analizach zachowań swoich znajomych, sam zauważysz, jak cenną umiejętnością jest prawidłowe odczytywanie gestów. Kto wie, może będziesz chciał dalej zgłębiać ten temat w przyszłości?

DLA KOGO JEST KURS?

  • Dla osób interesujących się tematem komunikacji, które chcą zgłębić tajniki ludzkich relacji i zachowań.
  • Dla przedsiębiorców, którzy prowadzą biznes online i tworzą swoją markę osobistą.
  • Dla doradców zawodowych, którzy chcą rozwijać swoje kompetencje i jednocześnie dostarczać swoim klientom dodatkowych narzędzi do skutecznego poruszania się w środowisku zawodowym.
  • Dla osób, które przeprowadzają prezentacje, aby zwiększyć świadomość swojej mowy ciała i jej odbioru przez innych ludzi.
  • Dla pracowników działów HR, którzy chcą doskonalić umiejętność analizowania mowy ciała kandydatów oraz budowania efektywnych relacji w miejscu pracy.
  • Dla osób z wysoką wrażliwością, które intensywniej doznają sygnałów niewerbalnych, dzięki temu lepiej będą rozumiały gesty i unikną ich nadinterpretacji.
  • Dla liderów i menadżerów, którzy chcą poprawić komunikację w zespole, zrozumieć lepiej potrzeby pracowników oraz budować bardziej zaangażowaną atmosferę w teamie.
  • Dla osób, które poszukują pracy i chcą zyskać przewagę nad konkurencją poprzez rozwinięcie umiejętności komunikacyjnych.
  • Dla osób, które mają trudność z komunikacją, aby wreszcie budowały zdrowe relacje i były rozumianymi.

Szkolenie jest idealną weryfikacją także dla wszystkich tych, którzy rozważają kupno któregoś z moim kursów, aby dowiedzieć się, czego uczę i w jaki sposób to robię.

Pamiętaj, to nic nie kosztuje, więc jeśli chciałbyś rozwijać się w temacie komunikacji i za jakiś czas stać się mistrzem w tej dyscyplinie, to będzie dobra podstawa do dalszej nauki zachowań interpersonalnych.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Niezależnie od tego, czy pracujesz, studiujesz, czy prowadzisz życie rodzinne, zdobyte umiejętności możesz z powodzeniem zastosować w różnych obszarach swojego życia. Wzięcie udziału w kursie to inwestycja w siebie, która może przynieść trwałe korzyści i chęć rozwijania się dalej w tym temacie. Spróbujesz?

POZNASZ 3 PRZYDATNE TEMATY W KONTAKTACH MIĘDZYLUDZKICH!

DOŁĄCZ DO GRUPY

Otrzymaj dostęp do Darmowego Mini Kursu, w którym poznasz podstawy wykrywania kłamstwa, pierwszego wrażenia oraz świadomej komunikacji. Raz na tydzień wyślę Ci również aktualności związane z interesującą Cię tematyką. Jeśli Ci się nie spodoba – 2 kliknięcia i przestaniesz je otrzymywać 😊.

PROGRAM KURSU

Zobacz, czego nauczysz się w tym 3-częściowym Darmowym Mini Kursie

Wykrywanie kłamstwa

Jak kłamiemy? - To pytanie, które zadajemy sobie od lat. W pierwszej lekcji nauczysz się podstaw oceny zachowania. Jest to niezbędny start, który przyda Ci się w przyszłości, gdy inne osoby będą próbowały Cię oszukać. Ta lekcja dużo Ci wytłumaczy.

Moc pierwszego wrażenia

Zrobienie dobrego pierwszego wrażenia nie jest tak trudne, jak Ci się wydaje. Wystawianie się na nowe bodźce, przyjmowanie otoczenia takim, jakim jest - pomaga wychodzić ze strefy komfortu i zdobywać doświadczenie. W tej lekcji nauczysz się jak ulepszyć swoje pierwsze wrażenie. Baw się tym!

Moc świadomej komunikacji

Ostatni filar i najważniejszy - czyli świadoma komunikacja. W tej lekcji nauczysz się jak podchodzić do tematu relacji w inny niż do tej pory sposób. Korzystać ze swojej intuicji i tworzyć okazje do lepszego porozumienia. Podsumujemy również to, czego nauczyłeś się w pierwszej i drugiej lekcji i otrzymasz wskazówki co robić, aby ulepszyć swoje umiejętności interpersonalne.

0
MINUT MATERIAŁU
0
LEKCJE
0
ZŁOTYCH
0
DNI NAUKI

OPINIE KLIENTÓW

Pressenter
Pressenter
Turniej autoprezentacji
Read More
Konrad jest bardzo zaangażowanym i profesjonalnym mówcą! Współpracuje z nami w ramach turnieju wystąpień publicznych jako trener i ekspert, co docenia społeczność akademicka całej Polski! 🎙️🏆
Jonasz Osmenda
Jonasz Osmenda
Właściciel sklepu
Read More
Bez wahania mogę polecić kursy Konrada wszystkim osobom, które chciałyby poznać sekrety komunikacji niewerbalnej, co pozwoli spojrzeć na swojego rozmówce z zupełnie innej perspektywy.
Wiedza jest przekazywana w bardzo ciekawy sposób i poparta przykładami z życia codziennego, dzięki czemu łatwo zostaje w pamięci i zaraz po ukończeniu kursu możemy zacząć swoją przygodę z mową ciała.
Bartosz Graczyk
Bartosz Graczyk
Media Przyszłości
Read More
Współpraca z Panem Konradem Gładyszkiem to ogromną przyjemność.
Cieszymy się, że zgodził się wystąpić w roli prelegenta podczas Konferencji Media Przyszłości 2023.
Uczestnicy i Uczestniczki wydarzenia byli zachwyceni prelekcją. Jesteśmy wdzięczni, że mieli okazję poznać praktyczne wskazówki i wiedzę, którą wykorzystają w życiu zawodowym, stawiając pierwsze kroki na dziennikarskiej ścieżce kariery.
Agnieszka M. Piecuch
Agnieszka M. Piecuch
Przewodnik po Szwajcarii
Read More
Specjalista w najlepszym tego słowa znaczeniu! Konrad to osoba rzetelna, z ogromną wiedzą i umiejętnościami niezwykle cennymi w pracy z ludźmi.
Pomaga lepiej zrozumieć siebie i innych.
Uczy interpretacji zachowań, gestów oraz jak odczytywać emocje innych ludzi.
Profesjonalnie przekazuje swoją wiedzę na kursach, oraz na YouTube. Sprawia, że rozmowa przebiega komfortowo i pomaga poprawić relacje z innymi ludźmi.
Previous
Next

AŻ 5 LEKCJI ZA DARMO!

Nie musisz mi wierzyć na słowo. Przejdź do przykładowego dnia, w którym znajduje się 5 lekcji. Zauważ, że na początku masz podstawy, a im dalej w głąb kursu, tym trudniejsze i ciekawsze tematy.
PRZEKONAJ SIĘ

KTO JEST TWOIM TRENEREM?

Od ponad 7 lat prowadzę kanał na YouTube Między Słowami omawiając zachowania osób w mediach. Jestem autorem kursów online takich jak Pierwsze Wrażenie – Tylko Raz, Poradnik Wykrywania Kłamstwa czy Obserwowanie Mowy Ciała. Kursy trafiły już do ponad 1000 uczestników.

Prowadzę szkolenia dla klientów indywidualnych, firm jak i uczelni: Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie, ASBIRO czy Uniwersytet Gdański.

Z moich usług korzystały m.in. TVN, Smyk, NaTemat czy Polskie Radio Czwórka.

W przeszłości byłem zagubionym frustratem, z brakiem dystansu i poczucia własnej wartości.
Dziś: prowadzę najpopularniejszy polski kanał na temat mowy ciała, zachowania oraz pierwszego wrażenia – liczący ponad 190 tys. osób.

Masz pytanie?

BIURO@GLADYSZEK.PL

kurs : Lekcje

Rozwiń wszystko

Dołącz, aby otrzymać dostęp do Darmowego Mini Kursu

Raz na jakiś czas otrzymasz materiały ode mnie na maila.